Get Adobe Flash player

Wielce szanowna Pani / Wielce szanowny Panie,

 

Rok 2010 jest rokiem końca kadencji 2006-2010. W dniach 25-26 listopada 2010 r. organizujemy III Zjazd PTNE. Odbędzie się on w Krakowie w Sali Audytorium Maximum przed Forum Endokrynologii zaplanowanym w dniach 26-28 listopada 2010r. W załączeniu przesyłamy skorygowany Komunikat I wydrukowany w numerze 6/2009 Endokrynologii Polskiej zawierający ostateczną datą rozpoczęcia Zjazdu zmienioną z dnia 24 na 25 listopada br (czwartek). Podczas Zjazdu odbędzie się Walne Zgromadzenie członków PTNE. Wieczór w ‘Piwnicy pod Baranami’ planujemy na dzień 26 listopada (piątek). Istnieje możliwość pozostania na ostatnim dniu Forum Endokrynologii w dniu 27 listopada (sobota).

Komunikat I zawiera informacje o głównych tematach Zjazdu. Oczekujemy na zgłoszenia prac naukowych - to od Państwa zależy poziom naukowy Zjazdu. Bardzo liczymy na sygnały o nowościach w Państwa pracach naukowych i na burzliwe dyskusje. Wierzymy, że magia Krakowa, spotkania towarzyskie, współuczestnictwo w Forum i niezbyt wysokie koszty uczestnictwa będą dla Państwa magnesem przyciągającym do udziału w Zjeździe.

Na prośbę organizatora Forum, prof. Andrzeja Milewicza, ‘High Lights w Neuroendokrynologii’ poświęcone będą guzom przysadki.

W 2011 r. planujemy zorganizowanie w Hotelu Andel’s w Manufakturze w Łodzi III Łódzkich Spotkań Przysadkowych.

Przypominam również o Zjeździe INF w Rouen we Francji w lipcu 2010 r. Przekazanie adresów mailowych członków PTNE do Zarządu INF pozwoli na bezpośrednie przekazywanie Państwu indywidualnych informacji organizatora Zjazdu.

Serdecznie zapraszamy do Krakowa!

 

W wypadku pytań proszę o kontakt:

nr telefonu 42 633-19-31; adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Łączę wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiam w imieniu Zarządu PTNE.

 

Prezes PTNE

Jolanta Kunert-Radek

 
logo.jpg
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości